Bieszczadomaniak
  
     Bieszczady są wciąż jednym z najmniej odkrytych terenów w Polsce. Tutaj możemy całkowicie ukryć się przed światem i ludźmi, spędzić czas tylko ze sobą w otoczeniu pięknej przyrody. Tej w bieszczadzkich lasach, na bieszczadzkich łąkach i szlakach nie brakuje. Mamy tutaj wszystko, co mogłoby zainteresować potencjalnego turystę. Także niezwykłą Solinę, nad której brzegami możemy znaleźć wszystko, czego nie da nam miasto.


Jakie atrakcje czekają na nas w Solinie?
     Wynajmując domki nad soliną przy zaporze zyskujemy dostęp do wszystkiego, co dają nam Bieszczady. Jest tu blisko do szlaków, z wyjątkowo bajkowymi trasami wprost na Tarnicę czy Połoninę Wetlińską. Na miejscu można też skorzystać z niecodziennych warunków na sztucznym zbiorniku wodnym – jeziorze Solińskim, położonym tuż przy zaporze. Jest to mekka żeglarzy oraz surferów. Spływy kajakowe to także rozwiązanie na spędzenie czasu nie tylko na jeziorze Solińskim, ale także na jeziorze Myczkowskim, a niezwykłe widoki, jakie przy okazji nam towarzyszą sprawią, że nie będziemy chcieli wracać do domu.

Co robić w Zimie?
     Innymi atrakcjami tego niezwykłego okręgu solińskiego, także zimowymi i jesienno-wiosennymi, są liczne spacery po szlakach. Mogą to być piesze wędrówki w doskonałym otoczeniu wielu niezwykłych cudów natury, ale także wędrówki górskie. W Bieszczadach nie brakuje nieodkrytych szlaków. To dzikie tereny, które urzekną Cię czymś wyjątkowym. Dlatego warto wynająć domki przy zaporze solińskiej, by niezwykłości mieć w każdej chwili blisko siebie.

     Zachwyć się bieszczadzkimi lasami oraz wodami jezior sztucznych zbiorników. Odkryj piękno przyrody oraz niezwykłość, jaką oferuje to miejsce, a także skorzystaj z uzdrowiskowych właściwości wód wokół miejscowości Polańczyk.